Палац студентів Університету відзначив 15-річчя своєї діяльності

10-02-2020, 15:05

Творчий колектив Палацу студентів під керівництвом директора-художнього керівника Ігоря Галенка подарував своїм шанувальникам феєричний концерт на честь 15-річчя діяльності.

На глядачів чекали номери, що вже стали візитівками професійного театру-студії, прем’єри й несподівані творчі колаборації. Упродовж вечора на одній сцені виступали солісти та художні колективи театру, артисти, які починали свій творчий шлях у цих стінах, а сьогодні є солістами провідних театрів України чи продовжують самостійну кар’єру, а також студенти Університету, що лише роблять свої перші кроки на естраді.

Ректор Університету Василь Тацій, вітаючи творчий колектив із ювілеєм, зазначив: «15 років тому ми ставили перед собою два завдання: по-перше, створити театр, де вистачило б місця усім естрадним жанрам і напрямам, а по-друге, залучити молодь до самовдосконалення та творчості. На нашу ініціативу відгукнулася талановита молодь з усіх куточків України. І саме талант і самовіддана праця артистів, що зараз стоять на цій сцені, дозволили нам виконати поставлені завдання, а театру – досягти державного визнання».