Особовий склад 1 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України склав Військову присягу на вірність Українському народові

08-10-2020, 08:50

Відкрив захід ректор університету  В.Я.Тацій, який  наголосив на значенні присяги для сумлінного, самовідданого служіння Українському народові та підкреслив, що Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України є передовим навчальним підрозділом Університету, який готує висококваліфікованих фахівців-юристів.  

В урочистому привітанні заступник Голови Служби безпеки України полковник О.В.Якушев наголосив, що майбутні офіцери Служби безпеки України мають бути завжди вірні і віддані справі захисту нашого народу, нашої суверенної Української держави, свято виконувати свій службовий обов’язок, а також побажав молодому поповненню успіхів в навчанні та військовій службі.     

Вперше в житті курсанти зачитали Військову присягу та пообіцяли захищати рідну Україну. Першокурсників привітали їхні батьки, сказавши їм напутні слова.  

Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять за загиблими в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.  

Завершився ритуал складання Військової присяги на вірність Українському народові урочистим виконанням гімну Інституту.