Особовий склад Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України НЮУ імені Ярослава Мудрого відвідав дитячий будинок «Зелений Гай» напередодні новорічних свят

23-12-2019, 16:39

Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відвідали підшефний обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений гай».  Вони влаштували для дітей справжнє Новорічне свято з казковими персонажами, танцями навколо ялинки, святковими подарунками та побажаннями святкового настрою на наступний рік від курсантського Діда Мороза та Снігуроньки. Вихованці дитячого будинку в свою чергу порадували гостей новорічними віршами, танцями, разом з курсантами співали святкові пісні та розгадували загадки. Кожна дитина отримала подарунки та солодощі, які з любов’ю для них підготували співробітники інституту.

Крім цього, офіцери Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України відвідали сім’ю загиблого під час проведення АТО випускника інституту.