Особовий склад Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету відзначив День захисника України та День українського козацтва

15-10-2019, 15:57

12 жовтня курсанти першого курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України відвідали Козацьку гору – місце на берегу Сіверського Дінця, яке стало останнім центром волелюбного козацтва, де після ліквідації Запорізької Січі ховались біглі козаки. На згадку про героїчний подвиг воїнів-козаків, які стояли на сторожі рідної землі на Козачій горі встановлено пам’ятний хрест.

На шляху до історичного пагорбу курсанти та офіцери Інституту зупинились біля могили невідомого солдата, полеглого в запеклих боях за Харківщину в роки Другої світової війни, та вшанували героїчний подвиг бійця-захисника України.

13 жовтня курсанти першого курсу магістратури підготували цікаву пізнавальну лекцію для курсантів молодших курсів про історію Українського війська від козаків до сучасної української армії, а також провели брейн-ринг серед команд навчальних груп другого курсу інституту на краще знання історії Українського війська. Перемогу в інтелектуальній грі здобула команда другої навчальної групи.

Також було організовано відвідування курсантами Інституту тематичної виставки «АТО» у Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова, де вони мали змогу дізнатись про війну на сході нашої держави, переглянути експозицію, документи, доказові матеріали, які підтверджують перебування російських військ на території України.

День захисника України в сучасних умовах є уособленням боротьби українського народу за свободу та незалежність. Майбутні офіцери СБ України вшанували пам’ять тих, хто став на захист свободи та незалежності України, біля пам’ятника Захисникам України на однойменній площі міста Харкова, який відкрили цьогоріч саме в день свята.