Особовий склад Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України НЮУ імені Ярослава Мудрого долучився до донорської акції

14-12-2018, 14:04

6 грудня, в День Збройних сил України, курсанти та співробітники Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України НЮУ імені Ярослава Мудрого долучились до акції «Донори – гордість, військові – захист нації». Колектив інституту вже не перший рік відзначає свято українських військових, долучаючись до збору крові тим, хто її потребує в цей скрутний для країни час.

Майбутні офіцери СБ України свідомо прийшли до Харківського обласного центру служби крові аби висловили таким чином вдячність українським військовим, які захищають територіальну цілісність України, мужньо боронять її від ворогів на Сході, де щодня бійці зазнають важких поранень.

Уся зібрана під час акції кров та плазма підуть на потреби Харківського військового шпиталю.