Особовий склад Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України відвідав підшефний дитячий будинок «Зелений Гай»

21-12-2020, 09:02

У Комунальному закладі охорони здоров’я «Обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай»» мешкає понад 100 дітей-сиріт, які потребують піклування, позитивних емоцій та уваги. Цей заклад забезпечує розвиток, виховання, медичну допомогу та соціальну адаптацію дітей, які потрапили в складні життєві обставини. 

Напередодні Дня Святого Миколая, представники постійного складу Інституту передали свої вітання та солодкі подарунки до свята дітлахам. На жаль, розважити дітей цікавими іграми, приділити кожному з них увагу та подарувати часточку казки перед святом не вийшло через карантинні обмеження. Але підняти настрій та нагадати про існування Миколи Чудотворця, який приносить приємні подарунки слухняним діткам, гадаємо, що вдалося. 

Будь-яка підтримка і допомога дитячому будинку завжди бажана. Тому особовий склад інституту закликає усіх сьогодні й завжди дарувати тепло й любов дітям, які цього потребують, об’єднувати зусилля заради майбутнього, щоб кожному маленькому громадянину надати можливість відчути себе членом однієї великої родини нашої України.