Оголошується відбір кандидатів для участі у сертифікатній програмі «Практичний курс з верховенства права»

07-08-2018, 08:45

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого у співпраці з Університетом Південної Кароліни (США) за підтримки Програми USAID “Нове правосуддя” оголошує про початок відбору 30 учасників для першої в Україні сертифікатної програми з верховенства права.

Програма розрахована на суддів, прокурорів, адвокатів та інших юристів-практиків, а також магістрантів/аспірантів правничих закладів вищої освіти.

Метою програми є удосконалення навичок застосування верховенства права в юридичній практиці. До її реалізації будуть залучені українські й американські викладачі та експерти.

Місце проведення програми – місто Харків. Робочі мови програми: українська/англійська (синхронний переклад буде забезпечено).

Графік програми:

12 – 16 листопада 2018 року – перший етап програми;

10 – 14 грудня 2018 року – другий етап програми;

17 грудня 2018 року – 18 січня 2019 року  – підготовка випускної роботи;

18 січня 2019 року – 1 березня 2019 року – переклад і перевірка випускних робіт;

16 квітня 2019 року – вручення сертифікатів, урочистий захід.

За умови успішного проходження програми (відвідування усіх занять та виконання передбачених завдань) учасникам буде видано спільний сертифікат українського та американського університетів.

Відбір здійснюватиметься на підставі оцінки поданої кандидатами аплікаційної форми з урахуванням регіонального представництва, професійного досвіду та забезпеченням гендерного балансу.

Особам, які бажають взяти участь у відборі, необхідно до 5 жовтня 2018 року надіслати заповнену аплікаційну форму у форматі Microsoft Word за електронною адресою: rolprogram@new-justice.com. Завантажити форму можна тут.

Результати відбору будуть опубліковані на сайтах www.nlu.edu.ua та www.newjustice.com.ua 23 жовтня 2018 року.

Учасники отримають необхідні роздаткові тематичні матеріали та будуть забезпечені харчуванням. Слухачі з інших міст на час участі у заходах сертифікатної програми будуть забезпечені готелем та їм будуть відшкодовані транспортні витрати. Особам з інвалідністю забезпечуються умови для участі у програмі.

За додатковою інформацією будь ласка звертайтеся за електронною адресою: rolprogram@new-justice.com