- Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого - https://nlu.edu.ua -

Оголошено результати конкурсу, організованого в межах програми з підтримки дітей-сиріт при вступі до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, який проводився ГО «Європейський центр верховенства права» спільно з Асоціацією фахівців адміністративного права

За ініціативи голови Європейського центру верховенства права (доцента кафедри адміністративного права Д. В. Лученка) та за підтримки Асоціації фахівців адміністративного права минулого навчального року було запроваджено унікальну програму з конкурсного відбору талановитої молоді для навчання в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Умови вказаної програми передбачають супроводженння,  фінансову підтримку і додаткову теоретичну та практичну підготовку переможців під час опанування професії юриста. 

Важливим аспектом конкурсу, за задумом організаторів, було надання допомоги талановитим абітурієнтам з числа саме дітей-сиріт, які позбавлені повноцінної підтримки з боку батьків. 

За результатами конкурсного відбору у 2018 році переможницями стали Пономаренко Лоліта Давидівна та Каткова Вікторія Володимирівна. З початку навчального року вони будуть знаходитися під постійною опікою досвідчених наставників, які будуть не тільки провідниками у захоплюючий світ юриспруденції, а й допоможуть визначитися з майбутньою спеціалізацією та працевлаштуванням.

Вітаємо наших нових студенток і зичимо їм успіхів у навчанні!