Оголошено переможців конкурсу «Найкращі студенти господарсько-правового факультету 2012/13 навчального року»

29-05-2013, 13:51

Конкурс проводився за ініціативи студентського самоврядування господарсько-правового факультету, підтримки деканату та профспілкового комітету.

Метою конкурсу є виявлення та відзначення кращих студентів, що мають значні досягнення у навчальній, науковій, спортивній та творчій діяльності, активізація навчально-пізнавальної роботи, розвиток і реалізація творчих здібностей студентів, формування активної життєвої позиції серед молоді та підтримка обдарованих і талановитих студентів.

До участі в конкурсі допускалися студенти денної форми навчання господарсько-правового факультету Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» з 1-го по 5-й курс включно.

Рішенням комісії, до складу якої входили: декан факультету (голова), голова профспілкового комітету, три представника студентського самоврядування факультету, завідуючий кафедри фізичного виховання №1, генеральний директор Палацу студентів визначено:

 − у номінації «Студент року» та «Молода генерація» (громадська) переможцем став Іван Чайка (4 курс, 5 група);

− у номінації «Вдалий старт» (спортивна) − Мартин Борозна (4 курс, 5 група);

− у номінації «Прометей науки» (наукова діяльність) − Алла Ващенко (4 курс, 3 група);

− у номінації «Творчий злет» (творча) − Сергій Качечка (4 курс, 4 група).

Почесні грамоти та цінні подарунки переможцям конкурсу вручили проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш та декан господарсько-правового факультету В.А.Козак.