Обрано новий склад профспілкового комітету первинної профспілкової організації Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

20-12-2019, 09:33

19 грудня відбулася звітно-виборча конференція первинної профспілкової організації Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

До складу президії увійшли перший проректор Університету Ю.П.Битяк, голова первинної профспілкової організації Університету В.Г.Білик, заступники голови первинної профспілкової організації Університету О.В.Лисодєд та К.Є.Соляннік.

Делегати заслухали звіт голови первинної профспілкової організації Університету В.Г.Білик про роботу профспілки за основними напрямами діяльності за період з лютого 2015 по грудень 2019 року. Зокрема, очільниця виконавчого органу повідомила про те, що станом на 1 січня 2019 року первинна профспілкова організація Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого налічує 1904 члени, які об’єднані у 85 профгруп. «Предметом розгляду профспілкового комітету є питання соціально-економічного захисту прав членів профспілки: про дотримання адміністрацією законодавства про працю, про хід виконання колективного договору, про оздоровлення працівників та їх сімей, про проведення конкурсу з охорони праці, конкурсу на кращу їдальню, звіти профгрупоргів, надання профспілкової виплати, надання згоди на звільнення працівників та інше. У профспілковому комітеті створені та працюють такі постійні громадські комісії: з організаційно-інформаційної роботи, з охорони праці, з контролю за об’єктами громадського харчування, соціально-економічних питань, житлова, спортивна, з культурно-виховної роботи, комісія по роботі з дітьми, комісія з оздоровлення, комісія з соціальної допомоги пенсіонерам ветеранам війни, праці», – зазначила В.Г. Білик.

Перший проректор Ю.П.Битяк зауважив, що упродовж звітного періоду профспілковий комітет плідно співпрацював із ректоратом і практично всі зафіксовані в Колективному договорі зобов’язання з боку ректорату і з боку трудового колективу виконувалися. Він також закликав колектив до надання конструктивних пропозицій щодо змісту наступного колективного договору.

Далі були розглянуті звіти про роботу ревізійної комісії та комісії з охорони праці, а також профгруп кафедри трудового права, Полтавського юридичного інституту та ветеранів Університету.

Делегати визнали роботу первинної профспілкової організації задовільною.

На конференції обрано головою первинної профспілкової організації Університету В.Г.Білик та затверджено персональний склад профспілкового комітету й ревізійної комісій первинної профспілкової організації Університету. Також було визначено делегатів на звітно-виборчу конференцію Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та кандидата від ППО Університету до складу комітету Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.