Новим головою профспілкової організації студентів обрано асистента кафедри права Європейського Союзу Дмитра Сергійовича Бойчука

12-12-2019, 16:10

Відбулася звітно-виборча конференція первинної профспілкової організації студентів Університету.

З доповіддю про роботу за період з 17 лютого 2015 року по 12 грудня 2019 року виступив голова профкому О.Ю.Дудченко, який зазначив: «Профспілковий комітет це орган студентського самоврядування, який визнається адміністрацією Університету та виступає представником інтересів студентства. На цей час він об’єднує близько 6000 членів. У межах організаційно-масової і спортивно-масової роботи комітет організовував та надавав підтримку університетським конкурсам, олімпіадам, спортивним турнірам та ін. Студенти також отримували матеріальну допомогу та премії». Олександр Юрійович підкреслив, що всі позитивні починання завжди знаходять підтримку ректорату, директорів інститутів і деканів факультетів.

Зі звітом ревізійної комісії первинної профспілкової організації студентів Університету виступив її голова Д.Тенчурін.

Конференція постановила роботу профкому і ревізійної комісії визнати «задовільною».

Новим головою первинної організації студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого обрано асистента кафедри Європейського Союзу Дмитра Сергійовича Бойчука, заступником – аспірантку кафедри адвокатури  Тетяну Анатоліївну Коцуру, головою ревізійної комісії – студентку фінансово-правового факультету Дар’ю Халькевич.