Новий навчальний рік 2018/2019 розпочався в Інституті управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Київ)

03-09-2018, 15:15

За традицією 1 вересня Інститут управління і права, як і інші ЗВО країни, широко відкрив двері і радо зустрів своїх студентів-правників.

Під час урочистостей проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.В.Комаров, звертаючись до присутніх привітав їх із початком навчального року і зазначив: «Академічний марафон Університету сьогодні стартує і у Києві. Цьогоріч вперше запускаються освітні програми та проекти бакалавріату та магістратури за спеціальністю 081 «Право» за денною формою навчання. Приємно, що нашими стратегічними партнерами освітніх програм та проектів Університету стали науково-дослідні інститути Національної академії правових наук України. Впевнений, що спільна і злагоджена праця стане запорукою переможного поступу Університету».

«Успіхів вам у цій нелегкій, але шляхетній справі», – додав Вячеслав Васильович.