На честь Дня Державного прапора на даху НБК урочисто піднято синьо-жовтий стяг

23-08-2019, 13:30

23 серпня найкращі курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби Безпеки України під командуванням т.в.о. начальника інституту полковника В.В. Скубака урочисто підняли Державний Прапор України на найвищий флагшток Слобожанщини, розташований на даху наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Започаткована минулого року нова університетська традиція стала ще одним доказом великої об’єднуючої сили головного державного символу України.

У заході взяли участь ректор В.Я. Тацій, члени ректорату, співробітники та студенти Університету.

Ректор В.Я. Тацій, звертаючись до присутніх, зазначив: «Напередодні одного з найважливіших свят нашої держави – Дня Незалежності, продовжуючи славну традицію, сьогодні ми знову на цьому місці, з якого видно рідний Харків, відзначаємо День Державного Прапора, що збігається з не менш важливим для нас святом – Днем визволення нашого міста. День Державного Прапора – свято, що об’єднує покоління українців. Сьогодні ми віддаємо данину символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під цим прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і незалежність, а нині робить все для того, щоб у Країні дотримувалися права людини, утвердилося верховенство права, буква і дух закону були непорушними. Коли бачиш, як майорить Державний Прапор, радіє душа, а серце наповнюється почуттям патріотизму, національного єднання, любов’ю до нашої Батьківщини –  вільної незалежної України».

На честь 28-річчя Незалежності України оглядовий майданчик 10-го поверху символічно прикрасили 28 синьо-жовтих прапорів.