На факультеті адвокатури відбулася лекція в.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області А.В.Федоренко «Попередження корупції у закладах вищої освіти»

18-12-2017, 19:02

Лекцію прослухали студенти першого курсу факультету адвокатури.

Захід проводився у рамках всеукраїнського проекту Міністерства юстиції України «Я маю право» (2018 – рік реалізації цього проекту).

Анна Володимирівна ознайомила учасників з основними напрямками антикорупційної політики в Україні та новелами антикорупційного законодавства, особливу увагу вона приділила запобіганню та виявленню корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, відповідальності за такі правопорушення.

Представник Мін’юсту розповіла про Стратегію розвитку новоствореного Національного агентства з питань запобігання корупції на 2017-2020 роки, приділивши увагу функціям та головним завданням нещодавно створеного Національного антикорупційного бюро України, роз’яснила важливу роль електронного декларування в подоланні корупції і інституту запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, правовий статус викривача.

Окремо вона зосередилася на процедурі повідомлення про факти корупції у ЗВО і зазначила, що дії із запобігання корупції й боротьбі з нею необхідно доповнювати заходами щодо виховання студентів у дусі нетерпимості до корупції.