На спортивному комплексі Університету (вул.Пушкінська, 104) проведено Всеукраїнський олімпійський урок, присвячений ювілейній двадцятій річниці з Дня заснування фізичної культури та спорту в Україні

08-09-2014, 16:06

Організатор – кафедра фізичного виховання № 2.

На заході були присутні: заступник голови Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України дворазовий олімпійський чемпіон Ю.М.Поярков, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, директор Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України І.В.Бенедик, декан факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України А.Х.Степанюк, студенти, спортсмени-переможці та призери змагань різних рівнів, профспілковий комітет, тренери, викладачі.

З вітальними словами з нагоди спортивного свята до учасників звернувся проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш. Він розповів про здобутки і кращих спортсменах вишу − чемпіонах світу,  Європи, Олімпійських ігор: Анну Ушеніну, Інну та Марину Черняк, Павла Ельянова, Олександра Моїсеєнка, Олександра Гвоздика та ін. Ю.Г.Барабаш нагадав присутнім слова ректора Університету В.Я.Тація під час щорічної доповіді, де Василь Якович констатував рекордну кількість медалей – 349, здобутих нашими спортсменами за 2013/14 навчальний рік  на змаганнях українського, європейського та світового рівнів.

Проректор також закликав студентів, крім навчання, брати активну участь у професійних секціях та спортивних клубах Університету, які знаходяться у понад 50 спортивних спорудах та майданчиках вузу.

Юрій Григорович вручив Почесну відзнаку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого до 210-річчя з Дня заснування вузу заступнику голови Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України дворазовому олімпійському чемпіону Ю.М.Пояркову.

Почесний гість Ю.М.Поярков поздоровив та привітав студентів: «Для мене велика честь брати участь в спортивному святі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, яким пишається вся країна. У вашому вузі завжди гармонійно поєднані висококласне фахове навчання та спортивні здобутки найвищого рівня. Всі, хто закінчує ваш вуз – будуть освіченими і здоровими. Бажаю всім успіхів та нехай вам щастить». Від імені Національного олімпійського комітету України Ю.М.Поярков вручив почесні нагороди та цінні подарунки.

У рамках заходу на різних майданчиках спорткомплексу відбулися спортивні змагання з легкої атлетики, футболу, баскетболу, настільного тенісу тощо.

Нагороди переможцям вручив директор спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко.