На першому засіданні Студентський сенат нового скликання обрав свого очільника

22-10-2018, 12:50
17 жовтня на студентських округах Університету в черговий раз відбувались вибори в органи студентського самоврядування та представників з числа студентів у Вчену раду Університету.
Представниками студентства в Студентському сенаті у 2018-2019 навчальному році є:
Інститут прокуратури та кримінальної юстиції: Анна Черкашина та Артем Чорний.
Господарсько-правовий факультет: Антон Олійник та Катерина Філоновська.
Слідчо-криміналістичний інститут: Едуард Ляшенко та Ганна Харькова.
Інститут підготовки кадрів для органів юстиції: Валентина Соловйова та Микола Тюнін.
Військово-юридичний факультет: Дмитро Гуща та Назар Яцен.
Міжнародно-правовий факультет: Микита Ковальов та Едуард Щеглаков.
Фінансово-правовий факультет: Дар’я Гордієнко та Крістіна Тверезовська.
Факультет адвокатури: Микита Жижда та Ярослав Ільїн.
Інформація щодо представників в студентських Радах інститутів (факультетів) розміщена на інформаційній дошці студентського самоврядування в центральному корпусі Університету за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 77, ауд. № 222-п.
19 жовтня відбулось перше засідання новообраного сенату. На порядку денному були питання: звіт Голови ЦВК студентів, обрання Голови студентського самоврядування Університету та призначення членів сенату на посади.
Новообраних сенаторів від імені ректорату із новим етапом у житті привітав проректор з навчальної роботи Ю.Г. Барабаш: «В Університеті налагоджена повна взаємодія між студентським самоврядуванням та адміністрацією ЗВО, інститутів і факультетів. Це пов’язано не лише з необхідністю виконання Закону «Про вищу освіту», а й усвідомленням важливості діалогу зі студентством, рушійною силою якого, ви є». В урочистій обстановці Юрій Григорович вручив членам нового сенату посвідчення.
Головою студентського самоврядування Університету простою більшістю голосів було обрано студента 1 курсу магістратури факультету адвокатури Ярослава Ільїна.
Відповідно до Положення «Про студентське самоврядування» заступниками голови студентського самоврядування було призначено: Антона Олійника, Миколу Тюніна, Анну Черкашину, Едуарда Ляшенко. Секретар Сенату – Валентина Соловйова.
Куратори напрямків: освіти та науки – Крістіна Тверезовська, інформаційний – Катерина Філоновська, культурно-масовий – Микита Жижда, спортивний – Нікіта Ковальов, благодійний – Ганна Харькова.