На Міжнародній науковій конференції аспірант Академії А.Лапкін отримав диплом I ступеня, а Ю.Чуприна (V курс, 4 факультет) – нагороду

01-11-2010, 08:48

1 листопада на Міжнародній науковій конференції «Правотворчість і правозастосування в сучасному суспільстві» (м.Мінськ, Білорусь) аспірант Академії А.Лапкін отримав диплом I ступеня, а Ю.Чуприна (V курс, 4 факультет) – нагороду на секції кримінального процесу і прокурорського нагляду.

Конференція зібрала кращих молодих науковців з провідних юридичних вузів СНД для обговорення найбільш актуальних проблем юридичної науки, обміну досвідом і спілкування.

Академію, участь якої у подібних заходах є традиційною, на конференції представляли: аспірант кафедри організації судових і правоохоронних органів А.Лапкін, а також студенти І.Польщиков (ІV курс, ІПКОП) та Ю.Чуприна (V курс, 4 факультет).

На початку до учасників із вітальним словом звернулося керівництво юридичного факультету Білоруського державного університету, також було представлено на пленарному засіданні найбільш важливі наукові доповіді. Від гостей БДУ виступив представник України А.Лапкін з доповіддю на тему: «Роль прокурора у забезпеченні прав потерпілого на стадії судового розгляду справи». Після цього наукова робота продовжилася у 15 секціях, під час роботи яких вирішувалися складні теоретичні проблеми, розгорталися бурхливі дискусії і в суперечках знаходилася істина, у цих заходах брали участь білоруські науковці, працівники прокуратури, адвокатури і судів.