На мовному брейн-ринзі визначали найрозумніший навчальний підрозділ

21-11-2019, 09:57

20 листопада до Дня української писемності та мови в науковій бібліотеці Університету проведено мовний брейн-ринг, організатори якого – кафедра культурології та наукова бібліотека.

Ведучий брейн-рингу, його натхненник і координатор – доцент Василь Пивоваров.

Конкурс оцінювали народні артистки України Юлія Меліхова і Тетяна Слюсаренко, а також філологиня Світлана Салогуб.

З вітальним словом до всіх учасників конкурсу та присутніх звернулася директорка бібліотеки Надія Пасмор, яка з особливою проникливістю наголосила на величі української мови, її значущості в житті кожного студента та побажала перемоги найкмітливішим, найрозумнішим, справжнім інтелектуалам і шанувальниками рідного слова.

У конкурсі виборювали право називатися інтелектуалами студенти Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України, Військово-юридичного інституту та факультету адвокатури.

Мовний марафон перетворився на справжнє змагання розуму, демонстрацію обізнаності в царині української писемності та мови. Конкурсанти мовного свята повинні були розгадати криптограму, миттєво відповісти на бліц-запитання, позмагатися в розгадуванні загадок-жартів, виявити обізнаність у мовних цікавинках, відредагувати текст. Капітани команд вправлялися в наголошуванні слів. Особливо цікавим був тур «Конкурс читців», у якому прозвучала як власна поезія про мову, так і класична.

Солодка винагорода дісталася студентам-інтелектуалам факультету адвокатури.

У підготовці студентів до участі в конкурсі брали участь доценти кафедри культурології Людмила Сідак, Ольга Єрахторіна, Маргарита Ценко, Олена Шумейко.

Світлове оформлення забезпечувала завідувачка відділу Ірина Бова.