На засіданні вченої ради Університету нагороджено кращу академічну групу 2013/2014 н.р.

01-07-2014, 09:45

Конкурс «Краща група» проводиться щорічно. Метою конкурсу є підвищення якості успішності, активізація наукової, суспільної та громадської діяльності, розвиток потенціалу та творчих здібностей студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Перший етап конкурсу проводився на рівні факультетів (інститутів). Визначення кращих трьох груп на кожному з факультетів здійснювалося на підставі аналізу рівня успішності групи за результатами двох останніх екзаменаційних сесій; участі студентів групи у громадському житті факультету та Університету; участі в наукових конференціях, семінарах, олімпіадах в Університеті та за його межами; наявності в групі студентів, які отримували відзнаки, премії, подяки; участі студентів у різноманітних спортивних, культурно-масових заходах тощо.

На другому етапі найкращі групи факультетів (інститутів) представляли на розсуд компетентної комісії на чолі з проректором з навчальної роботи Ю.Г.Барабашем презентації про свої групи.

Переможцем конкурсу «Краща група» серед академічних груп Університету стала група № 2 другого курсу міжнародно-правового факультету:

Владислав Бондаренко;

Дар’я Бутинець;

Анастасія Гавриляк;

Олександра Госенауер;

Юлія Громнадзка;

Аліна Доннік;

Артем Дубовик;

Алла Дугінова;

Юлія Дудка;

Ксенія Колонтай;

Владислав Корженко;

Михайло Макаров;

Артем Максимчук;

Аліна Мироненко;

Катерина Місюра;

Леонід Огібенін;

Діана Островерх;

Олена Петрикова;

Інна Роянова;

Ангеліна Руднєва;

Анастасія Шпортяк.