На військово-юридичному факультеті відбулася низка заходів, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

19-02-2019, 15:15

Відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 р. а саме 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ з Афганістану.

До цього дня на військово-юридичному факультеті була приурочена низка заходів національно-патріотичного спрямування з курсантами та офіцерами факультету. Так 15 лютого курсанти 5 курсу на чолі з офіцерами факультету взяли участь у покладанні квітів до стели загиблим харків’янам в Афганістані. Також 15 лютого курсанти та офіцери факультету зустрілись з ветераном Афганістану полковником запасу Анатолієм Леонідовичем Шевцовим, який дуже змістовно та цікаво розповів про події в Афганістані, проілюструвавши розповідь відео-презентацією. Особливу увагу він звернув на тих ветеранів, які свій досвід застосовують і надалі у боротьбі за незалежність України на Сході.