Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого виборов ІІІ місце на Всеукраїнському огляду-конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах України

25-02-2016, 16:53

ІІІ місце на Всеукраїнському огляду-конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах УкраїниОгляд-конкурс проводить Комітет із фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України. При підбитті підсумків враховується все, що пов’язане зі спортивно-масовою роботою: організація навчального процесу з фізичного виховання, організація фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, організація спортивної роботи.

Університет посів ІІІ місце серед вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації (крім спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю).

Урочиста церемонія нагородження відбулася в Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. Заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України В.О.Павленко вручив нагороди проректору з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабашу та директору спортивного клубу М.І.Гоєнку.