Національний університет “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого” (Харків) і Київський національний університет імені Тараса Шевченка визнані найрейтинговішими вищими навчальними закладами України

24-09-2010, 07:41

24 вересня. Національний університет “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого” (Харків) і Київський національний університет імені Тараса Шевченка визнані найрейтинговішими вищими навчальними закладами України.

Пілотний проект «Компас» з визначення рейтингу вузів ініційований компанією «Сістем Кепітал Менеджмент» (СКМ) і Добродійним фондом «Розвиток України». Ідея проекту знайшла підтримку з боку Світового банку (World Bank) та українських і міжнародних організацій.

Проект націлено на визначення вузів, навчання в яких має найбільшу практичну цінність і відповідає вимогам реального сектора економіки, а також гарантує випускникам надійні перспективи працевлаштування.

Дослідження проводилось Київським міжнародним інститутом соціології у травні-червні 2008 року за критерієм рівня задоволення освітою та оцінки якості освіти випускниками й роботодавцями.

Загалом у рамках рейтингу було оцінено 228 вузів.

За результатами складеного рейтингу, до п’ятірки найсильніших українських навчальних закладів увійшли дев’ять університетів.

Національний університет “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого” посіла перше місце, розділивши його з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Детальніша інформація: http://www.unian.net/ukr/news/news-274753.html