Науково-педагогічним складом спеціальної кафедри № 1 Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України НЮУ імені Ярослава Мурого з нагоди 26-ї річниці створення СБ України проведено конкурс зі слідчих дій «Золотий Шерлок-2018» серед курсантів Інституту

03-04-2018, 11:58
Конкурс складався з трьох етапів, які за сценарієм були об’єднані в учбове кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 258 КК України. Під час розслідування курсантам було запропоновано провести власне розслідування, у рамках якого було заплановано проведення  таких слідчих та негласних слідчих (розшукових) дій, як огляд місця події, зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж й обшук.
За умовами конкурсу, курсанти мали можливість не тільки продемонструвати знання та вміння під час проведення  вказаних слідчих дій та їх процесуального оформлення, а ще й аналітичні здібності, оскільки на підставі аналізу отриманих на кожному етапі доказів, вони мали можливість рухатися далі в розслідуванні та переходити на наступний етап конкурсу.        
Фахову підготовку учасників конкурсу оцінено журі з числа практичних співробітників слідчого відділу Управління СБ України в Харківській області, а також викладачів кафедр кримінального процесу та криміналістики Університету.    
За результатами змагань перше місце посіла команда 4-го курсу.