Наукова бібліотека Університету та кафедра міжнародного права провели круглий стіл «Організація Об’єднаних Націй та виклики сучасності»

24-10-2019, 16:18

Захід, присвячений Всесвітньому дню ООН, відкрила директорка наукової бібліотеки Надія Пасмор, яка привітала усіх присутніх і зазначила, що Університет є майданчиком для багатьох науково-практичних заходів з актуальних проблем сьогодення. І вже стало доброю традицією проводити такі заходи саме зі студентами, які прагнуть відкрити щось нове, цікаве, пізнавальне для себе та поділитися цим із іншими.

Доктор юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права Олег Тарасов побажав учасникам заходу плідної роботи і представив доповідь на тему «Як пристосуватися ООН до світу».

Із науковими повідомленнями та слайд-презентаціями також виступили студенти Анастасія Сорокопуд (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) – «Протистояння світовим викликам: чи назріло питання реформування ООН», Маргарита Гладченко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) – «Реформування Ради Безпеки ООН: проблеми і тенденції», Олена Бершаденко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс) – «Миротворчі місії ООН», Дар’я-Софія Ревенко і Аліна Скорик (Слідчо-криміналістичний інститут) – «Посланці миру і посли доброї волі» та ін.

Присутні мали можливість ознайомитися з виставкою книг з фонду бібліотеки «Україна і ООН: обєднані миром».

Під час круглого столу демонструвалися документальні фільми «Історія створення ООН» і «Історія ООН − літопис миру».