Напередодні 40-ї річниці початку Афганської війни курсанти Військово-юридичного інституту відвідали Харківський музей війни в Афганістані

28-12-2019, 08:36

Курсанти 1 та 2 курсів мали можливість відвідати цей єдиний в такому форматі в Україні музей, який сьогодні розповідає про події тих часів. Також в музеї відкрита зала подій на Сході України Операції об’єднаних сил та антитерористичної операції в цій залі представлені експозиції вже сучасних подій. Директор музею Микола Миколайович Овчаренко цікаво та змістовно особисто провів екскурсії для курсантів інституту.

Досвід ветеранів Афганської війни був активно задіяний і в бойових діях на Сході України. Воїни-афганці в перших рядах стали на захист незалежності України. Тому курсанти, розглядаючи експозицію музею, змогли відчути реалії 40-річної давнини.