Напередодні новорічних свят студенти факультету підготовки юристів для МЗС України Університету відвідали школу-інтернат № 8

25-12-2013, 12:39

Комітет етики студентського самоврядування факультету вже декілька років поспіль проводить щомісячні правові семінари в школі-інтернат №8 для дітей з наслідками поліомієліту та ДЦП м.Харкова. Напередодні ж новорічних свят традицією стало проведення концерту. Під час заходу є можливість подарувати кожній дитині трохи уваги, веселощів та, звичайно, солодкі подарунки. У цьому році їх отримали майже 100 вихованців школи-інтернату.

Студенти зібрали кошти, підготовили захоплюючі конкурси та ігри, а також цікаві історії про святкування Нового року в різних країнах. Діти мали змогу поринути в атмосферу новорічних свят граючи в імпровізовані сніжки, співаючи святкові пісні, вигадуючи прикраси для новорічної ялинки. Учні демонстрували свою спритність та сміливість, змагаючись в естафетах та доводили свою кмітливість, розгадуючи загадки ведучих. На завершення заходу студенти подарували кожному учню школи-інтернату солодкий подарунок від Діда Мороза. Жоден з присутніх не залишився без святкового настрою та щирої посмішки.