Напередодні Нового року у Палаці студентів Університету відбувся перший хоровий марафон

11-01-2019, 14:11

Проект «Ніч у Палаці» став справжнім відкриттям для Харкова. Автором хорового марафону став режисер Палацу студентів І.Галенко, допомагав у постановці керівник Молодіжного драматичного театру – О.Рудько.

Гостей музичного свята зустрічали артисти-міми, які демонстрували свої оригінальні фокуси та запрошували присутніх до виступів хорових колективів. Лунала фортепіанна музика у блискучому виконанні неперевершеного майстра Г.Сетьяна.

На кожному поверсі, на імпровізованих сценічних майданчиках, глядачів зустрічали хорові колективи.

На першому – народна чоловіча капела університету (керівник – А.Сиротенко, концертмейстер В.Олешко), що подарувала присутнім різдвяну програму, зокрема були представлені композиції «Гуцулка Ксеня», «Намалюй мені ніч», різдвяна пісня «Коза».

На другому поверсі на глядачів чекав ансамбль скрипалів університету (керівник О.Головко), що виконав відомі твори Палладіо Дж. Дженкінса, інструментальну п’єсу харківського композитора В.Корепанова «Мій Харків».

На третьому імпровізованому майданчику у глядачів була можливість послухати одразу два хорових колективи: камерний хор імені Петросяна Палацу студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний iнститут» (керівники Максим і Руслана Сидорови) та хор «Ad Libitum» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна (керівник А.Сиротенко). Учасники хорового шоу подарували глядачам відомі хіти і обробки народних та естрадних пісень.

На четвертому поверсі Палацу студентів продовжив програму виступ жіночого хору Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (керівник – А.Олепір, концертмейстер – С.Котляр), який представив нову «Маленьку джазову месу» (музика Б.Чілкота).

Глядачів вражала атмосфера чарівності, яка була створена завдяки ефективному освітленню. Хоровий спів у поєднанні з різнокольоровими переливами світла приємно здивував присутніх та викликав купу позитивних емоцій.

Завершився марафон виконанням всіма учасниками хорового шоу відомої української пісні «Щедрик» в обробці М.Леонтовича.

Тож «Ніч у Палаці» – це не просто спільний спів, це величний світ українського багатоголосся, це справжня творча лабораторія хорового мистецтва і феєрія незабутніх вражень.