Найуспішніші випускники сертифікатної освітньої програми «Теорія та практика медіації» отримали унікальні подарунки

14-02-2019, 10:51

Відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам другої групи сертифікатної освітньої програми «Теорія та практика медіації» у 2018-2019 навчальному році.

Участь у цьому заході взяв Голова Європейського центру верховенства права, д.ю.н. Дмитро Лученко. Найуспішнішим слухачам було вручено книгу Пола Гаудера «Верховенство права в реальному світі», котру неможливо придбати на полицях книжкових магазинів.

У результаті проходження сертифікатної освітньої програми учасники оволоділи новими знаннями та навичками за кількома предметами: вступ до альтернативного вирішення спорів; роль медіації в управлінні конфліктом; медіація як інститут, професія медіатора, етичні норми медіатора, особливості застосування різними правничими професіями; моделі медіації; практикуми з процедури медіації; особливості медіації в різних галузях права.

Визначальним є той факт, що правники з усіх куточків України все більше цікавляться процедурою медіації та обирають навчання професії медіатора в стінах нашого Університету з-поміж інших установ.

Вітаємо всіх учасників з успішним закінченням навчання!

Нагадуємо, що триває набір в інші групи навчання сертифікатної освітньої програми «Теорія та практика медіації» в 2018-2019 навчальному році.