Названо переможців І етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка і XІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

27-11-2018, 11:09

Організатори конкурсу: кафедра культурології і наукова бібліотека. Журі – викладачі кафедри культурології, яке очолив доц. В.М. Пивоваров.

Участь брали 29 переможців інститутських і факультетських олімпіад.

Конкурсанти демонстрували знання з лексики та граматики, уміння редагувати текст, майстерність у заміні іншомовних слів українськими відповідниками, обізнаність із особливостями інтернет-комунікації, яка стала невід’ємною частиною життя сучасної людини, зокрема в мовленнєвому етикеті.

Невіддільна складова конкурсу – написання твору-роздуму за творчістю Т.Г. Шевченка та на злободенні питання сучасності, де кожен мав змогу поділитися найбільш сокровенним, продемонструвати любов до рідного слова, виявити майстерність у висловленні думки, засвідчити обізнаність із літературними студіями.

З-поміж 15 конкурсантів конкурсу імені Петра Яцика переможцями стали: Катерина Дубина (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, І курс, ІV група, викладач доц. Л.М. Сідак); Аліна Луценко (факультет адвокатури, І курс, ІV група, викладач доц. О.В. Прудникова); Владислав Пирогов (факультет адвокатури, І курс магістратури, І група).

Серед 14 учасників конкурсу імені Т. Шевченка перемогу здобули: Вікторія Коконос (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, І курс, V група, доц. Л.М. Сідак); Тетяна Кожем’яко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України, ІV курс, ІІІ група, доц. В.М. Пивоваров); Марія Перепелиця (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, І курс, І група, доц. О.А. Шумейко).

Усі переможці здобули почесне право представити Університет на ІІ (обласному) етапі міжнародних конкурсів.