Нагороджено переможців олімпіади з англійської мови

20-12-2019, 16:08

Відбулося нагородження переможців олімпіади з англійської мови серед студентів першого курсу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, яку проводила кафедра іноземних мов №1.

Привітав переможців Перший проректор Університету Ю.П. Битяк. Він відзначив важливість вивчення іноземних мов в умовах глобалізації освіти, наголосивши на тому, що перед студентами, які добре володіють іноземними мовами, відкриваються широкі можливості у навчанні та майбутній професійній діяльності.

Основною метою проведення щорічної олімпіади є підвищення мотивації та заохочення майбутніх юристів до вивчення англійської мови, як засобу професійної комунікації. Завдання олімпіади вимагали від учасників не лише хорошої мовної підготовки, але й творчого підходу та вміння логічно і нестандартно мислити.

В олімпіаді, яка проходила в два тури, взяли участь близько 100 студентів університету. До фіналу  пройшли 20 найкращих учасників.

Найвищі бали отримали:

Перше місце:

Сівець Анна (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, І курс, 9 група)

Друге місце:

Михайло Скрипкін (Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, І курс, 1 група)

Володимир Гончаров (Інститут підготовки кадрів для  органів юстиції України, І курс, 13 група)

Третє місце:

Анна Сидоренко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, І курс, 4 група)

Аліна Гетманчук (Інститут підготовки кадрів для  органів юстиції України, І курс, 10 група)

Антон Лисенко (Інститут підготовки юридичних кадрів для  Служби безпеки України, І курс, 2 група )