Нагороджено переможців конкурсу «Студент-науковець 2013 року»

26-03-2014, 16:43

Конкурс проводився за ініціативи Студентського наукового товариства Університету при підтримці ректорату, студентського самоврядування та профспілкового комітету студентів.

Мета конкурсу − визначення та відзначення студентів, що мають значні особисті (або командні) досягнення у науковій діяльності.

Завданнями цього конкурсу є заохочення найбільш активних студентів, популяризація наукової діяльності, створення позитивного та привабливого іміджу студента-науковця, формування активної життєвої позиції серед молоді та підтримка обдарованих і талановитих студентів.

На заході були присутні: проректор із навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Маринів, голова Студентського наукового товариства Д.О.Білінський, голова профкому О.Ю.Лялюк та студенти нашого вузу.

«В Університеті є студенти, які не тільки займаються наукою, а й мають бажання брати участь у досить серйозних наукових форумах, і встигли вже перемогти в них.  Це дуже позитивний момент як для нашого вузу, так і для науки в цілому. Ніколи не забувайте − ви стали переможцями завдяки собі, вашим батькам та науковим керівникам. Ми вами пишаємося, ви − найкращі!», − сказав проректор із навчальної роботи Ю.Г.Барабаш під час нагородження переможців.

Переможцями та призерами конкурсу стали:

I місце:

− Микола Руденко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс);

II місце:

− Анастасія Чайковська (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс);

− Богдан Мохончук (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс);

III місце:

− Валерія Пахомова (Полтавський юридичний інститут, 3 курс).

У номінації «Кращий публіцист наукових робіт» переможцем стала Татевік Харатян (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс), а у номінації «Активний учасник студентських наукових конкурсів» − Анастасія Матвієць (міжнародно-правовий факультет, 4 курс).

Фіналістами конкурсу стали:

–    курсант 2 групи 4 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Селюк Олександр Геннадійович;

–    курсант 4 групи 3 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Радіонова Анастасія Олександрівна;

–    студентка 11 групи 5 курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури Сохікян Анна Суренівна;

–    студентка 3 групи 4 курсу господарсько-правового факультету Салюк Валерія Віталіївана.

Дипломи та цінні подарунки переможцям вручив проректор Ю.Г.Барабаш.