Нагороджено переможців конкурсу «Кращий студентський гуртожиток Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого»

30-05-2014, 13:34

Огляд-конкурс на кращий студентський гуртожиток за житлово-побутовими умовами та забезпеченням умов для навчання організації дозвілля студентів проводився серед усіх гуртожитків Університету за ініціативи студентського самоврядування Університету, підтримки ректорату та профспілкового комітету студентів.

Відбір проводився за рядом критеріїв, зокрема: створення умов для самостійного роботи студентів; наявність і відповідність санітарно-гігієнічним нормам допоміжних приміщень культурно-побутового призначення; організація культурно-побутового обслуговування; естетичне оформлення; забезпечення дотримання студентами правил проживання в гуртожитку та ін.

У трьох номінаціях переможцями конкурсу стали:

− «Кращий гуртожиток» − гуртожиток №3;

− «Кращий староста» − Максим Петлеваный (гуртожиток № 15);

− «Краща студентська рада» − рада гуртожитку №1.

Дипломи переможцям вручили проректор Ю.Г.Барабаш та голова профкому студентів О.Ю.Лялюк.

Проректор висловив підтримку дій студентського самоврядування і подяку голові студентського самоврядування Ользі Турчиній.

Ю.Г.Барабаш також нагадав присутнім і назвав показовим масовий масштабний одноденний соціально-оздоровчий і благодійний захід «Run, Kharkiv, Run!», де вперше ініціатором та головним організатором проекту було студентське самоврядування Університету.

«Мені б хотілося, щоб таких заходів, організованих силами студентського самоврядування за межами вузу було більше», − сказав проректор.