Навчально-бібліотечний комплекс Університету приймав ІV Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА

12-04-2019, 14:23

11-12 квітня тривав Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА «Бібліотека: перезавантаження». У ньому взяли участь фахівці з України, Литви, Словенії, Білорусі та Румунії.

Організатор форуму – Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації у партнерстві з науковою бібліотекою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Харківським обласним відділенням УБА.

Пленарне засідання відкрив декан факультету адвокатури Костянтин Соляннік, який висловив сподівання, що форум стане поштовхом для подальшого розвитку суспільно важливої бібліотечної справи і голос нового покоління бібліотекарів був почутий державою.

Учасників також привітали державний експерт Директорату державної мовної політики Міністерства культури України Олексій Чмир, голова Харківського відділення ВГО «Українська бібліотечна асоціація» Людмила Глазунова, голова молодіжної секції УБА Вікторія Польова та членкиня президії УБА, модератор пленарного засідання Тетяна Борисова.

Форум молодих бібліотекарів працював за трьома основними напрямами: технології (віртуальна реальність, штучний інтелект, кібербезпека); грамотність (цифрова грамотність, медіаграмотність, інформаційна грамотність, Data Literacy); промоція (event-менеджмент, бібліотечний маркетинг, промоція книг, підтримка читання).

Захід орієнтований на молодих фахівців із бібліотек, а також спеціалістів із галузі IT, культури, освіти з різних регіонів України та світу, яких об’єднує спільна мета – створення сучасної інноваційної бібліотеки.

Метою форуму є зустріч молодих бібліотекарів для обговорення інноваційних напрямів діяльності. Це чудова можливість відкрити для себе нові можливості у професії, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, познайомитись з колегами з України та світу, налагодити нові партнерства. У програмі заходу були доповіді, презентації та обговорення, постер-сесія, знайомства та неформальне спілкування.

Офіційні сторінки Університету  в соціальних мережах:

Фейсбук – www.facebook.com/nlu.official/

Телеграм – t.me/NLU1804official

Інстаграм – www.instagram.com/nlu_official/