Між Університетом, Асоціацією випускників та Асоціацією адвокатів України підписано меморандум про співпрацю

05-09-2014, 17:31

У заході взяли участь: від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого − ректор В.Я.Тацій; від ВГО «Асоціація випусків» − перший заступник голови Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш та відповідальний секретар А.О.Булгаков; від ВГО «Асоціація адвокатів України» − президент всеукраїнської організації О.В.Чернобай, голова відділення у Харківській області Н.О.Коваленко та виконавчий директор А.Д.Аксьонова; а також представники студентського самоврядування Університету та студенти.

Відкрив захід ректор В.Я.Тацій. Василь Якович висловив вдячність Асоціації випускників за пошук нових партнерів та гостям за згоду на співпрацю та підписання документу.

Ректор відзначив важливість подібних проектів, участь у яких зможуть взяти студенти. Вони також відчують реальний обсяг робіт, перевірять свої знання, здібності, зрозуміють обсяг знань, який треба мати.

«Підписані договори спрямовані на вдосконалення взаємодії, розробку та реалізацію ефективних форм співпраці і, в першу чергу, передбачають спільне виконання програми з підготовки висококваліфікованих кадрів», − підкреслив В.Я.Тацій.

Учасники заходу під час виступів підтримали ідею подальшої спільної співпраці.

Документом передбачено спільну реалізацію конкурсу з стажування та працевлаштування кращих студентів Університету до провідних фірм та установ України.

Після підписання ректор вручив книгу про Університет президенту ВГО «Асоціація адвокатів України» О.В.Чернобаю. 

Меморандум укладено на п’ять років з можливістю пролонгації.

На заході також було презентовано фільм про діяльність ВГО «Асоціація адвокатів України».