Між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та ТОВ «Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку – Україна» укладено Меморандум про науково-практичне співробітництво

13-11-2020, 16:32

Метою Меморандуму, підписного 13 листопада, є проведення спільних науково-освітніх заходів з розширення професійних компетентностей керівників та спеціалістів з управління персоналом та підбору кадрів, бухгалтерського обліку, у сфері держзакупівель та охорони праці, а також інших фахівців організацій різних форм власності. Сторони домовилися про створення спільних програм з підвищення кваліфікації зазначених фахівців. 

Під час підписання документа проректор з наукової роботи Університету Анатолій Гетьман зауважив, що роботу з підготовки програм вже розпочато, навчання поки що відбуватиметься в дистанційному форматі, але щойно дозволить епідеміологічна ситуація, заняття перейдуть у режим живого спілкування. Генеральний директор ТОВ «Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку – Україна» Артем Тепляков висловив сподівання, що перший випуск спільних експрес-курсів підвищення кваліфікації отримає сертифікати вже під Новий рік.