Між Адвокатським бюро «Юлії Крат» та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого підписано Меморандум про співробітництво

24-01-2020, 09:35

Під час підписання проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш зазначив, що модернізація освітнього процесу потребує активної комунікації та співпраці з роботодавцями.

Адвокатка Юлія Крат, випускниця Університету, зауважила: «Знання й культура праці, набуті в Університеті, є міцним фундаментом для успішної побудови кар’єри адвоката. За багаторічну практику ми накопичили значний досвід, яким раді будемо поділитися зі студентами».   

Предметом меморандуму є встановлення та Під час підписання проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш зазначив, що модернізація освітнього процесу потребує активної комунікації та співпраці з роботодавцями. Адвокатка Юлія Крат, випускниця Університету, зауважила: «Знання й культура праці, набуті в Університеті, є міцним фундаментом для успішної побудови кар’єри адвоката. За багаторічну практику ми накопичили значний досвід, яким раді будемо поділитися зі студентами». Предметом меморандуму є встановлення та розвиток довгострокових партнерських стосунків на основі інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалів. Сторони домовилися про співробітництво за такими напрямами: реалізація інноваційних освітніх заходів (майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, тренінги тощо); організація студентських практик та сприяння у працевлаштуванню студентів; спільні наукові дослідження; розробка спільних проектів та пропозицій для отримання фінансування від благодійних фондів та міжнародних організацій та ін.розвиток довгострокових партнерських стосунків на основі інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалів.

Сторони домовилися про співробітництво за такими напрямами: реалізація інноваційних освітніх заходів (майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, тренінги тощо); організація студентських практик та сприяння у працевлаштуванню студентів; спільні наукові дослідження; розробка спільних проектів та пропозицій для отримання фінансування від благодійних фондів та міжнародних організацій та ін.