Між Адвокатським бюро «Юлії Крат» та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого підписано Меморандум про співробітництво

24-01-2020, 09:35

Предметом меморандуму є встановлення та Під час підписання проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш зазначив, що модернізація освітнього процесу потребує активної комунікації та співпраці з роботодавцями. Адвокатка Юлія Крат, випускниця Університету, зауважила: «Знання й культура праці, набуті в Університеті, є міцним фундаментом для успішної побудови кар’єри адвоката. За багаторічну практику ми накопичили значний досвід, яким раді будемо поділитися зі студентами». Предметом меморандуму є встановлення та розвиток довгострокових партнерських стосунків на основі інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалів. Сторони домовилися про співробітництво за такими напрямами: реалізація інноваційних освітніх заходів (майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, тренінги тощо); організація студентських практик та сприяння у працевлаштуванню студентів; спільні наукові дослідження; розробка спільних проектів та пропозицій для отримання фінансування від благодійних фондів та міжнародних організацій та ін.розвиток довгострокових партнерських стосунків на основі інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалів.