Молоді науковці України та Білорусі зібралися на міжнародній науково-практичній конференції «Юридична осінь 2018»

14-11-2018, 16:59
У науковому заході взяли участь 150 представників закладів вищої освіти, співробітників наукових установ, органів державної влади й адвокатури.
Відкрив конференцію проректор з наукової роботи А.П. Гетьман, який зазначив, що «Юридична осінь» уже майже 25 років є майданчиком, де молоді науковці можуть вільно висловлювати свої ідеї, не зазнаючи тиску авторитету маститих колег. Проректор також додав, що захід продовжує обговорення гострих економічних, правових та соціальних питань, розпочате IIХарківським міжнародним юридичним форумом, який відбувся наприкінці вересня.
На пленарному засіданні із доповідями виступили молоді науковці Університету – доцент кафедри конституційного права України В.Г.Берченко (Інституційна установча влада і Конституція України), асистент кафедри конституційного права України, голова Студентського наукового товариства Б.С.Мохончук (Правове регулювання виборчого бар’єра: порівняльно-правовий аспект), асистент кафедри державного будівництва, голова Ради молодих учених А.О.Муртіщева (Рішення Конституційного суду в системі джерел законодавства про конституційно-правову відповідальність Уряду) та ін.
Подальша робота конференції тривала в форматі панельних дискусій:
– Актуальні проблеми публічно-правових наук;
– Загальнотеоретичні питання правознавства у глобалізованому світі;
– Сучасний стан та перспективи розвитку цивілістичних наук
– Актуальні проблеми розвитку наук кримінально-правового циклу.