Молоді вчені, аспіранти і студенти поділилися своїми доробками на міжнародній науково-практичній конференції «Юридична осінь 2019 року»

29-11-2019, 14:52

Захід відбувся 29 листопада 2019 року.

Організатори: рада молодих учених, Студентське наукове товариство Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Понад 200 наукових доповідей надіслали  представники закладів вищої освіти Харкова, Києва, Львова,  Одеси та інших міст України, а також  Білорусі і Казахстану.

Відкрив конференцію проректор з наукової роботи А.П. Гетьман,  який зазначив, що  «Юридична осінь»,  котра вперше відбулася  1996 року, продовжує   об’єднувати в науковій дискусії студентів, аспірантів та молодих вчених. Приємно, що традиція підтримується, і майже кожен  науковець Університету брав участь у цьому заході, підтверджуючи тим самим, що студентське середовище – майбутнє науки.

На пленарному засіданні із доповідями виступили:  голова  Студентського наукового товариства асистент кафедри конституційного права України  Б.С. Мохончук  − «Питання уніфікації виборчого законодавства на сучасному етапі розвитку України»,  асистент кафедри теорії і філософії  К.О.Трихліб –«Дискримінація: поняття та види»,  студент 4 курсу Iнституту пiдготовки кадрiв для органiв юстицiї України І.В.Миславський  – «Міжнародний кримінальний суд в світлі новітніх парадигм конституційного права України: проблеми та перспективи взаємодії» та ін.

Подальша робота конференції тривала в форматі панельних дискусій:

• загальнотеоретичні та конституційні аспекти розвитку державності
  • сучасний стан та перспективи розвитку правознавства у глобалізованому світі
  • актуальні проблеми розвитку наук кримінально-правового циклу.