Відбувся візит до Університету заступника Посла Литви в Україні Марюса Януконіса та делегації Каунаського Університету Вітаутаса Великого (Vytautas Magnus University, Kaunas, Lithuania) на чолі з ректором Зігмасом Лідекою

24-10-2013, 18:14

Під час зустрічі ректор Василь Тацій розповів про історію створення навчального закладу, структуру, професорсько-викладацький склад, наукові здобутки й спортивні досягнення, матеріальну базу та соціальну інфраструктуру, співпрацю з вузами інших країн.

У рамках заходу підписано трьохсторонній меморандум про академічне співробітництво між Університетом, Національною академією правових наук України (НАПрНУ) та  Університетом Вітаутаса Великого.

Метою підписання меморандуму є стимулювання й підтримка процесу розробки новаторських ідей у сфері права, практичне застосування найперспективніших інноваційних ідей, а також створення можливостей для подальшого успішного співробітництва.

Від імені Університету документ підписав ректор Василь Тацій, від НАПрНУ − віце-президент Академії − Олександр Петришин та від Університету Вітаутаса Великого − ректор Зігмас Лідека.