«Мелодії натхнення»: викладачі, співробітники, студенти Університету запрошують у світ своєї творчості

22-01-2019, 17:02

У мистецькій галереї наукової бібліотеки Національного юридичного університету пройшло урочисте відкриття виставки художніх творів викладачів, співробітників, студентів Університету «Мелодії натхнення».

Представлена експозиція обєднала близько ста художніх робіт – від проникливих полотен маслом до яскравих фоторобіт і оригінальних творів декоративного мистецтва. У виставці взяли участь 20 учасників, серед яких як уже відомі в Університеті художники та фотомайстри, а також ті, хто вперше презентував свої твори.

Відкрив експозицію ректор університету В.Я.Тацій, який зауважив, що художня галерея університету це не тільки епіцентр мистецьких подій, а й органічна складова навчально-виховного процесу і естетичний та духовний орієнтир для молоді, зокрема, майбутніх юристів.

«Середовище, у яке потрапляє молода людина, має дуже важливе значення. Якщо студента оточують прекрасні речі, він, не усвідомлюючи сам, прагне тільки до прекрасного. І подібні виставки є підтвердженням того, що наш Університет це не тільки храм науки, а й духовності та краси», – підкреслив Василь Якович.

Крім того, ректор відзначив, що це перша виставка художніх робіт викладачів та співробітників університету, що проходить у галереї. «Сьогодні я відкрив для себе чудових митців, про хист яких раніше й не здогадувався. Це і В.Жушман, і О.Шутенко, і І.Костенко та багато інших. Дуже радію, що на виставці представлені роботи наших постійних учасників Л.Міндаревої, М.Валуйської, Г.Демиденка тощо. Крім того, ще більше радію, коли у подібних заходах бере участь наша студентська молодь. Дуже приємно, що у нашому університеті навчається і працює стільки талановитих людей, які прагнуть саморозвитку й творчості».

На презентації робіт були присутні проректор із наукової роботи А.П.Гетьман, голова профспілкового комітету співробітників В.Г.Білик, а також викладачі, співробітники та студенти ЗВО.

Кожен, хто завітав на експозицію цього дня, зміг на деякий час потрапити у ВЕЛИКИЙ світ творчості. Натюрморти й портрети, пейзажі й фантастичні мотиви, реалістичні мотиви й абстракція – все це ті мелодії натхнення, що без зупину ллються в житті кожного митця.

Обовязково і Ви відчиніть двері прекрасному й завітайте туди, де ЖИВЕ натхнення!