Марія Гоєнко і Вікторія Ліхтей здобули три золоті і три срібні нагороди на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування (рогейн)

16-04-2019, 17:31

Турнір відбувся 11-15 квітня біля смт. Малинівка (Харківська область). У  змаганнях взяли участь 146 спортсменів із 11 областей України та м.Київ.

Учасники подолали дві дистанції: нічний рогейн (3 години) та денний рогейн (3 години).

Вікторія Ліхтей (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс) на обох дистанціях була другою в категорії мікс-20 і виборола дві срібні медалі.

Марія Гоєнко (міжнародно-правового факультет, 3 курс) отримала 3 золота і 1 срібло. Вона не тільки перемогла в своїй категорії Ж-23 на обох дистанціях, але й стала срібною призеркою в загальному заліку серед жінок на нічній дистанції і перемогла в загальному заліку серед жіночих команд на дистанції денного рогейну.

Вітаємо дівчат та бажаємо нових успіхів!

Офіційні сторінки Університету  в соціальних мережах:

Фейсбук – www.facebook.com/nlu.official/

Телеграм – t.me/NLU1804official