Марія Гоєнко (міжнародно-правовий факультет, 4 курс) −   чемпіонка світу  зі спортивного орієнтування!

02-08-2019, 09:40

Змагання зі спортивного орієнтування (рогейн у форматі 24 години) відбулися 27-28 липня у м. Ла Моліна (Іспанія). Спортивна карта місцевості, на якій проходив цей старт, за площею не дуже велика, але це з лишком компенсувалося «жорстким»  рельєфом – від дуже крутих пагорбів до справжніх гір. Найнижча точка, де знаходився центр змагань, – 1300 м  над рівнем моря, а найвища –– 2536 м (гора Ла Тосса).

На старт вийшло понад 900 спортсменів з усього світу, у тому числі майже 70 українців.

Три чинники впливали на кінцевий результат боротьби: відмінна фізична підготовка, високі морально-вольові якості і  спланована дистанція, яка дозволила мінімізувати численні підйоми та спуски.

Марія Гоєнко  в команді з Анастасією Басюк (Вінницька область) виборола  золоту медаль в групі WY (жінки, молодь до 23-х років).

Також в змаганнях взяла участь Вікторія Ліхтей (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 2 курс), яка посіла шосте місце в групі XY (змішана команда, молодь до 23-х років).

Вітаємо Марію з  перемогою та бажаємо нових успіхів!