Літопис Університету святкує ювілей. Саме 20 років тому побачив світ перший номер газети «Vivat Lex!»

11-09-2019, 11:22

Привітати улюблену багатотиражку зі святом прийшли її віддані читачі та постійні дописувачі: ректор Університету Василь Тацій, проректор з навчально-методичної роботи Університету Вячеслав Комаров, керівники університетських підрозділів, редактори газет та керівники прес-служб вишів Харкова, члени правління Харківського обласного осередку Національної спілки журналістів України, сьогоднішні й учорашні студкори.

Ректор Василь Тацій, вітаючи ювілярів, наголосив на виключному значенні видання для Університету: «Саме з газети «Vivat Lex!» розпочався інформаційний напрям роботи в нашому виші, а вже потім, з появою матеріальних можливостей, з’явилися інші ЗМІ. Та не можна забувати, що газета не лише висвітлює діяльність університетського колективу, а надає можливість розкрити творчий потенціал її членів і допомагає виховувати студентів».  

Проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Комаров зазначив: «У якості куратора газети я спостерігав, як вона проходила певний розвиток: удосконалювалася, підкорювала нових читачів. Двадцять років промайнули досить швидко. Цього часу достатньо для здобуття газетою авторитету, визнання її на рівні міському і навіть державному. З цими завданнями газета «Vivat Lex!» чудово впоралася і навіть більше того – вона дала дорогу в професійне життя молодим майстрам слова, що стали членами Національної спілки журналістів України, прищепила смак до публікацій у пресі багатьом правознавцям. Зрештою, усе талановите і яскраве не могло залишитися в тіні. І ось тепер «Vivat Lex!» – одне з кращих вузівських видань України».

Свої вокальні номери творчому колективу подарували артисти Палацу студентів Віталій Лашко та тріо «Купава», а студія «Телецентр» презентувала фільм, присвячений історії та сьогоденню видання.

Теплі слова ювіляри почули від Голови ХОО НСЖУ Олександра Голуба, редактора газети «Учитель» Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди Ірини Бикової, директора наукової бібліотеки Надії Пасмор, голови профкому співробітників Університету Валентини Білик, студкора у минулому, а нині – керівника гуртка «Точка зору» Центру дитячої та юнацької творчості №5 Харківської міськради Леоніда Гапєєва та третьокурсниці господарсько-правового факультету Ангеліни Андрєєвої.

Щиро вітаємо колектив газети «Vivat Lex!» із ювілеєм та бажаємо, щоб кількість читачів зростала з року в рік, а на газетних шпальтах сплахували нові яскраві зірки журналістського небосхилу.