Лінгвісти провідних вишів України й Китаю ділилися досвідом інноваційного навчання мов

28-02-2020, 08:38

27 лютого в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого була проведена III Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю «Мовна освіта фахівця: сучасні виклики та тренди».

Організаторами виступили кафедри іноземних мов № 1 і №3. Конференція присвячена окресленню проблем та узагальненню наукових досягнень у галузі лінгвістики та теорії і практики інноваційного навчання мов і культур у полікультурному просторі ХХІ століття.

У науковому заході взяли участь 95 представників з понад 30 закладів вищої освіти України, а також Хебейського педагогічного університету та Хулуньбуїрського інституту (Китайська Народна Республіка).

Учасники Конференції обговорили питання викладання іноземних мов професійного спрямування в умовах глобалізації освіти та академічної мобільності, сучасні підходи та інноваційні технології в дослідженні та викладанні мов, проблеми розвитку та функціювання мовних систем у поліетнічному та полікультурному просторі, освітні дослідження в умовах інтеграції України до світового наукового простору.

Обмін досвідом викладання та кристалізація актуальних тем, яким посприяла інтернет-конференція, надихнули її учасників на подальший науковий пошук.