Ліга студентів Асоціації випускників підбила підсумки своєї діяльності

13-03-2015, 09:49
На заході були присутні представники Асоціації випускників, Ліги студентів, студентського самоврядування та студенти Університету.
Учасників щиро привітав голова Асоціації випускників, суддя Верховного Суду СРСР у відставці В.І.Кононенко.  Він подякував всім, хто взяв активну участь у роботі Ліги, і вручив грамоти та подяки: «Я вважаю, що ваша робота заслуговує на добру оцінку».
Перший заступник голови Асоціації випускників Ю.Г.Барабаш також подякував «ліговцям» за роботу, додавши: «Ми її бачимо і відчуваємо». Він підкреслив, що треба поважати традиції та минуле, проте слід дивитися і думати про майбутнє. Юрій Григорович назвав Лігу студентів школою професійного зростання.
Присутнім також презентовано фільм про здобутки, головні події Ліги студентів з дня заснування (21.11.2012) і по теперішній час.
Ще одним позитивним моментом стало вручення посвідчень новим членам.
Цікавою та повчальною була розповідь В.І.Кононенка про його власний шлях та становлення як професійного судді. Наприкінці Віктор Іванович окреслив перспективи правового розвитку країни та прокоментував різні питання сучасної судової реформи.

У рамках заходу відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Лігою студентів Асоціації випускників та студентським самоврядуванням Університету. Документ підписали голова Ліги студентів Михайло Фесюн та голова студентського самоврядування Віталій Рудик.