Курсант Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Університету Данило Запорожський здобув перемогу на чемпіонаті України з рукопашного бою

11-04-2017, 12:40

7-8 квітня у спортивному манежі ЦСКА Збройних Сил України (м.Київ) відбувся чемпіонат України з рукопашного бою, в якому взяли участь 280 спортсменів з 17 регіонів України, серед яких були  співробітники правоохоронних органів, військовослужбовці ЗСУ, учасники антитерористичної операції, курсанти вищих військових навчальних закладів.

Курсант 1-го кусу магістратури Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Данило Запорожський продемонстрував відмінні бійцівські якості та виборов І місце у ваговій категорії до 80 кг. За техніку та майстерність, яку Данило демонстрував протягом всіх своїх поєдинків, його було відзначено кубком «За кращу техніку».

За значні спортивні досягнення рішенням Ради федерації рукопашного бою України Д.Запорожському присвоєно майстерську кваліфікацію – 1 Дан з рукопашного бою.

Вітаємо Данила та бажаємо успіху на чемпіонаті Європи в Чехії у жовтні!