Курсанти 1-го курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету склали Військову присягу на вірність Українському народові

05-09-2017, 13:22

2 вересня особовий склад 1-го курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України склав Військову присягу на вірність Українському народові. В урочистому заході взяли участь: керівництво Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Управління Служби безпеки України в Харківській області, батьки та рідні курсантів.

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Герой України Тацій Василь Якович відзначив, що Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України за рейтингами оцінювання якості освіти серед інститутів та факультетів нашого вишу можна назвати одним із найкращих. «Приємно, що випускники Інституту визнаються фахівцями вищого ґатунку», – додав ректор. Курсанти беруть активну участь не тільки в університетських, а й у загальноміських та міжвузівських заходах, і протягом багатьох років є прикладом для всієї студентської спільноти.   

У ці нелегкі для України часи великого значення набуває готовність молодого покоління обороняти рідну землю та бути справжніми захисниками Вітчизни, непохитно стояти на сторожі свободи і незалежності нашої держави та гідно нести високе звання військовослужбовця Служби безпеки України.