Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету ознайомилися з новітніми розробками військової техніки

11-10-2019, 14:04

Напередодні Дня захисника України курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України НЮУ імені Ярослава Мудрого відвідали ХVІ Міжнародну спеціалізовану виставку засобів захисту та озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека -2019», яка проходила 8-11 жовтня в м. Київ.

Цей масштабний збройовий форум, у якому беруть участь представники вітчизняних та іноземних промислових підприємств, проводиться щорічно у форматі двох основних розділів: «Озброєння та техніка для армії і правоохоронних органів» та «Зброя для цивільного населення».

Майбутні офіцери Служби безпеки України відвідали виставкові павільйони та майданчики, ознайомилися з новітніми зразками військової техніки, а також мали змогу вивчити процес імплементації стандартів НАТО у виробництво військової продукції.

Проведення форуму такого масштабу в Україні та безпосередня участь в його роботі Президента України Володимира Зеленського демонструють всьому світу укріплення військового потенціалу України та побудову сильної та незалежної держави.