Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету відвідали підшефний дитячий будинок «Зелений Гай»

04-06-2019, 10:25

2 червня з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей співробітники та курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України відвідали підшефний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай». День захисту дітей – це не тільки веселе свято для малечі, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб всі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали гідними громадянами своєї країни.

Курсанти та співробітники інституту привезли малятам солодощі, фрукти, смачні соки та подарунки, які з любов’ю приготували для них. Гості мали змогу поспілкуватись з дітками та допомогти працівникам закладу.