30-10-2018, 18:10

ХІІІ Міжнародний творчий фестиваль військово-патріотичної пісні «Солдати миру ХХІ сторіччя» проходив під патронатом Громадської організації «Харківська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Як зазначив на відкритті Фестивалю Перший заступник Голови Харківської обласної адміністрації Віктор Коваленко, фестиваль є значною подією для Харківщини, а його учасники продовжують славетні традиції героїко-патріотичного виховання молоді.

Творчі колективи та виконавці з Молдови, Білорусі та України продемонстрували свої таланти в чотирьох номінаціях: «Молоді виконавці», «Вокальні ансамблі», «Авторська пісня» та «Сольний виконавець».

Виступ гурту інституту «Вартові безпеки» під керівництвом заслуженого артиста України Володимира Скрипчука був високо оцінений журі фестивалю, яке складалось з діячів мистецтв України та учасників бойових дій в Афганістані.

Під час гала-концерту на сцені Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка гурт «Вартові безпеки» виконав «Пісню про СБУ». Учасники гурту отримали почесний диплом з рук голови Харківської міської спілки ветеранів Афганістану Віктора Борзова.